PřispětPřispět
Již vybránoNadační fondPříběhyKontakt

115-6723550257/0100

Transparentní účet


Smyslem nadačního fondu je pomáhat lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.

PROČ?

S velkou mocí přichází velká zodpovědnost. Díky mediální síle značky ONEMANSHOW a schopnosti oslovit velké množství lidí na sociálních sítích, jsme se rozhodli zaměřit naši energii na skutečnou pomoc a osvětu do problémů, o kterých se dostatečně nemluví.

JAK?

Správou nadačního fondu se snažíme nejen zprostředkovat pomoc ale zároveň pořádat vzdělávací a preventivní aktivity. Formou videí poukazujeme na nedostatečně řešenou problematiku kolem nás a rozvíjíme povědomí k vybranům tématům.

CO?

Finanční prostředky směřujeme tam, kde je to skutečně potřeba – od nadačních projektů až ke konkrétním případům. Pomoc je často velmi individuální a stejně tak přistupujeme ke všem žádostem, aby peníze mohly pomáhat opravdu těm nejhůře zasaženým.

One
Man
Show

ONEMANSHOW je původní pořad internetové televize Stream.cz, který se začal vysílat 30. listopadu 2008. Moderátorem a producentem je Kamil Bartošek (Kazma Kazmitch). Režisérem a scénáristou je Markus Krug.

Původním formátem pořadu byla svérázně pojatá talk show, která v roce 2015 prošla výraznou proměnou a posunula se směrem k reality show zaměřené na vytváření sofistikovaných žertů (pranků) s myšlenkou na konci. V roce 2018 získal pořad 3 zlaté louskáčky a hlavní cenu Grand Prix na Creative Awards 2018, nejuznávanější ceremonií českého reklamního světa.

+ Více

KAZMA

Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek (* 26. května 1985 Kroměříž), je internetový producent, influencer a moderátor. Od roku 2008 působí jako producent a moderátor pořadu ONEMANSHOW, který vysílá internetová televize Stream.cz. Moderoval také pořad Ranní mejdan na Fajn rádiu.

Jako průkopník videí na českém internetu ve své ONEMANSHOW zpovídal známé tváře českého showbusinessu. Od roku 2015 pod záštitou OMS Production produkuje v rámci své show velkolepé projekty, mnohdy s mezinárodním přesahem.

KAZMA

ONEMANSHOW
Foundation

Team

Kamil Bartošek

Předseda správní rady

Zakladatel a iniciátor Nadačního fondu OMS Foundation.

Adam Šimáček

Výkonný ředitel

Adam působí v Nadačním fondu od roku 2021 jako výkonný ředitel, náplní jeho funkce je řízení fondu a jeho projektů, plánování a realizace osvětových kampaní a obecná interní i externí komunikace společnosti.

Natálie Bustová

Revizor

Natálie působí v Nadačním fondu od začátku 2022. Dohlíží na korektní fungování správní rady a všech interních procesů, vč. financování podpory projektů a osvětových kampaní i provozu fondu.

Martin Linhart

Režisér

Od samého začátku působení Nadačního fondu funguje Marty jako režisér, scénárista a kameraman všech příběhových videí.

Aktuality

25 / 07 / 2022

ONEMANSHOW FOUNDATION X ALS

ONEMANSHOW Foundation - Představte si, že nemůžete mluvit

/ Přehrát video

09 / 02 / 2020

8/10 Péťa

ONEMANSHOW Foundation 8/10: "Ten den se Péťa podruhé narodil..."

/ Přehrát video

19 / 01 / 2020

7/10 KRISTÝNKA

ONEMANSHOW Foundation 7/10: "Představte si, že se každé ráno probudíte a nepamatujete si vůbec nic.”

/ Přehrát video

07 / 12 / 2019

6/10 Richard

ONEMANSHOW Foundation 6/10: "Každý den jsem se modlila, aby zůstal mezi námi v jakémkoliv stavu..."

/ Přehrát video

Oficiální dokumenty

Zakládací listina
Stáhnout (361 kB)

Transparentní účet

Zde můžete sledovat pohyb financí v reálném čase. Po odeslání příspěvku vidíte, že se skutečně připsal. Stejně tak lze pozorovat, kam peníze odcházejí.

Komerční banka

Kam jdou
vaše peníze?

65%

A

Přímá
pomoc

Celých 65% z prostředků nadačního fondu jde na přímou podporu jednotlivců či odborných subjektů v rámci námi vyhlášených programů.

20%

B

Public Relations
a fundraising

Abychom mohli získávat další prostředky na naše programy a projekty, věnujeme se také PR a fundraisingu. Peníze a možnosti, které díky této činnosti získáme vždy budou výrazně převyšovat náklady potřebné pro tyto aktivity.

15%

C

Provozní
náklady

Každá organizace potřebuje základní finanční prostředky na pokrytí provozních nákladů (spolupracovníci, účetní, koordinátoři, dodavatelé, produkce jednotlivých projektů, pracovní prostory, správa webových stránek, atp…).

Základní
cíle
fondu

01

01

Osvětová a informační činnost zaměřená na veřejně prospěšná témata

Naši mediální sílu se snažíme využívat pro témata, která se dostatečně neřeší nebo o nich společnost neví. Například Tourettův syndrom se stal po odvysílání pořadu nejvyhledávanějším výrazem na českém internetu.

02

02

Podpora a realizace projektů zaměřených na zlepšení stavu společnosti a světa

Usilujeme o spolupráci s dalšími nadačními fondy a neziskovými organizacemi. Dokážeme jejich poselství předat veřejnosti a pomoci dostat se na správná místa.

Informace
o programech

Osvětová kampaň ALS

V Březnu 2020 jsme spolu s novým dílem ONEMANSHOW začali pomáhat pacientům postižených nemocí ALS.

Amyotrofická laterální skleróza ALS je progresivní nervosvalové onemocnění, které postihuje motorické nervové buňky (tzv.motoneurony) v mozku a míše. Pokud tyto motoneurony nefungují nebo odumřou, mozek nedokáže ovládat svaly a jejich pohyby. Svaly postupně slábnou a atrofují. Jedná se o nemoc, na kterou dosud neexistuje kauzální léčba; v posledních letech však ve vědě došlo k několika klíčovým objevům a velmi intenzivní výzkum nadále probíhá.

V následujícím roce budeme prostřednictvím našeho nadačního fondu ONEMANSHOW Foundation pomáhat lidem, kteří trpí tímto závažným onemocněním. Tato pomoc bude probíhat ve spolupráci s neziskovou organizací ALSA. Jedná se o unikátní projekt, který ALSA realizuje jako jediná organizace v České i Slovenské republice. Jejich posláním je pomáhat pacientům poradenstvím, konzultacemi vhodných terapií, vytvořením specializované půjčovny pomůcek, rekondičními pobyty, výjezdy specialistů do domovů nemocných aj. A VY NÁM V TOM MŮŽETE POMOCI!

Osvětová kampaň 1/10

V březnu 2019 jsme otevřeli první individuální podpůrný program určený na pomoc obětem dopravních nehod.

Díky úspěchu kampaně 1/10 a díky vám všem, se podařilo nashromáždit dostatek finančních prostředků a od roku 2019 Nadační fond ONEMANSHOW Foundation reálně pomáhá těm, kteří to potřebují. Pokud jste se kvůli autonehodě ocitli v tíživé životní situaci, napište nám.


IČO

07015836

KONTAKT

+420 601 327 337
foundation@onemanshow.cz

ADRESA

Nadační fond ONEMANSHOW Foundation
Pernerova 378/31, Karlín, 186 00 Praha 8

115–6723550257/0100

Transparentní účet

Náš bankovní účet je zřízen jako transparentní. V případě přispění finančních prostředků na tento účet, je zobrazeno jméno přispěvovatele, datum transakce a zaslaná finanční částka. Zasláním prostředků na náš účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním těchto údajů.


Powered by OMS Production s.r.o.